• Zveřejněno: 26.03.2009

Nabídka je velmi bohatá. Od Vojtova mlýnu na Rakovnicku přes Harachov, Louňovice pod Blaníkem či víkend s rodiči v Poděbradech až po super tábor Umag v Chorvatsku u moře.Programy jsou šité na míru, od čistí dívčí party přes Co baví všechny holky až po Šehrerezáda a mladý Indiana Jones se vším, co láká kluky. Více se dozvíme na www.cestakezdraví.cz.

 

Prioritou je integrace

Všechny jmenované tábory jsou určeny jak dětem zdravím, tak dětem se zdravotním znevýhodněním. “ Všem účastníkům dáváme možnost prožít prázdniny plné společenských her a činností, ve kterých poznají samy sebe a mají možnost vyzkoušet si řadu alternativních sportu,“ říká PaedDr. Hana Čechová. A dodává: „Naší prioritou je integrace, neboli schopnost zapojit děti s různými onemocněními – poruchy příjmu potravy a obezita, alergie, astma, vadná držení těla nebo třeba diabetes…“

Zbývá dodat, že všichni vedoucí mají odborné pedagogické vzdělání, školení MŠVT a dlouholeté zkušenosti s prací s dětmi. Tábory samozřejmě probíhají pod zdravotním dohledem.
 

testesondy123